Blogipostitus sport ID lehel

Massaaž – kergendus kehale ja kosutus hingele

Puudutusel ja mudimisel on juba iidsetest aegadest arvatud olevat ravivad omadused. Juba iidsed egiptlaste joonistused paljastavad, et massaaž oli kõrgelt väärtustatud ja üks olulisi vaaraode heaolu saavutamise viise. Ka tänapäevase maailma jaoks ei ole võõras, et massaaž aitab ravida vigastusi, leevendada lihasvalusid, ennetada ja ravida erinevaid hädasid. Samuti aitab see tõhusalt vähendada pingeid ja stressi, parandada unekvaliteeti ja kinkida sügavat rahutunnet.

Tänapäeval ei ole vaja vaarao staatust, et lubada endale massaaži. See lõõgastusviis on aina kättesaadavam ning kindlasti tõusvas trendis. Öeldakse, et 60-minutilist massaaži tunnetab keha umbes 8-tunnise unena. See seletab seda mõnusat tunnet pärast massööri juures käiku.

SportID külastas Lindle OÜ Massaažituba, kus leidis väga sooja vastuvõtu ja suurepärase lõõgastuse. Ajal, mil infot erinevate massaažide ja massööride kohta on väga palju, võib olla keeruline leida endale sobivaim ja kõige õigem. Lindle OÜ looja Linda mõistab seda väga hästi. Massöörina on tema jaoks oluline, et klient tunneks ennast mugavalt kohe esimesest hetkest, kui massaažituppa sisse astud. Massöör Linda usub, et kõige õigem on lasta inimestel tulla tema juurde ise. See on kõige loomulikum ja vabam viis, kuidas luua lõõgastav “massaažisuhe” tema ja kliendi vahel. Massaažiseansi ajal oskab Linda väga osavalt inimesi lugeda – kes soovib jutustada või kes soovib nautida vaikust ning hetke vaid iseendale. Seda kinnitab ka Lindle OÜ kodulehel üks mitmetest tagasisidedest:

Sõnu polnud palju vaja, ta tunnetas probleemseid kohti ning tegeles nendega täpselt nii kaua, kui vaja. See tekitas usaldust – mida vähemalt mul ei ole siiani ühegi massööriga tekkinud – ning andis võimaluse sajaprotsendiliselt elamusele keskenduda.”

Lindle OÜ Massaažituba

Massaažide valik on uhke – valida on näiteks Tai joogamassaaži, aroomimassaaži, paarismassaaži ja kooriva massaaži vahel. Samuti ei puudu nimistust on-site kontorimassaaž, populaarseim üldmassaaž ning kõige uuem lisand MER massaaž.

Linda juurde massaaži minnes on võimalik kaasa võtta ka oma võsuke. Selleks on Linda ühe unistusena valminud pisike armas lastenurk, kus tegevust leiab näiteks piltide värvimise või joonistamise näol.

Lastenurk Lindle OÜ massaažitoas

Nädalas on 10 080 minutit – leia endale see 60 minutit massaažiks. Oled selle ära teeninud!

Vali endale südamelähedaseim massaaž Lindle OÜ SportID lehelt.