NB! UUS -Infrapunatekk

Alates 24.septembrist 2021. a pakun lisaks massaažile ka infrapunateki teenust.

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, kutsudes esile tugeva higistamise. Infrapunakookonis on higistamine 3x intensiivsem võrreldes teiste saunadega (tungides seal vaid mõne mm sügavusele). Keha koed soojenevad sügavamal, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi. Tavasaunas higistatakse vett 90-97% koostisest, infrapunamatis 80-85% vett ning 15-20% väljutatakse mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterool) ning raskemetalle (vaske, elavhõbe, plii, alumiinium, niklit, tina). Infrapuna termoteraapia õhutemperatuur on keskmiselt 40 kraadi ning kuna selle soojustoime on sügavam ja efektiivsem, siis sobib hästi ka eakatele. Infrapunateraapiat teostatakse koos 100% naturaalseid aktiivtoimaineid sisaldavate kehavõiete -ja kehamähistega mis maksimaliseerivad jääkainete väljutamise tulemusi ning naha struktuuri parandamist (valikus erinevad kehavõided mis valitakse personaalselt vastavalt vajadustele).
Protseduur varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa ainevahetuse jääkproduktide eemaldumisel, aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele (ca 30 minutiga 600 kcal), leevendab südameveresoonkonna ning kõrgvererõhutõve haigusi.
Kasutatakse ka lihas- ja liigeseprobleemide korral ning ravib haigusi nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jpm.