Massöörid Linda ja Rando

Mina, Linda Lehtmäe, suundusin sõna otseses mõttes üleöö massaažiradadele. Alustasin 2008. aasta kevadel M.I.Massaažikoolist, eelnevalt selle koduleheküljel ringi uidates sai kohe selgeks, et mind köidab justnimelt Tai massaaž. Vahepeal olin uinuvas olekus mõned aastad ning tänu ühe inimese lendu lastud mõttele taasavastada oma massaažioskus, hakkasin 2011. aastal massaažimaailmas sihikindlalt edasi liikuma. Tänase päeva seisuga olen asutanud Lindle OÜ, tutvunud saatuse tahtel oma suurepärase eraõpetaja Sopon’iga,

teacher

mina-ja-tydrukud

masseerinud erinevaid kehi erinevates kohtades ning käinud koolis Tai Kuningriigis. Minu olevik ja tulevik on seotud Tai massaažiga, oma õppetükid soovin õppida ehtsate Tai õpetajate käe all. Minu perekond ja sõbrad toetavad mind minu ettevõtmistes, seda on tunda igal mu sammul.

Rando alustas massaažiõpinguid 2017. aasta kevadel. Krautmani Terviseakadeemias läbis ta klassikalise massaaži – ja kupumasssaaži kursused, Eesti Massaaži-ja Teraapiakoolis aga spordimassaaži kursuse. Randol on seljataga Tallinna Ülikooli kehakultuuri õpingud ja ta oskab klientidele soovitada harjutusi vastavalt olukorrale.