On müügil SLIMCHICK KEHAVORMI KREEM

SLIMCHICK KEHAVORMI KREEM (hind 19.00€)

Kehavorme korrigeeriv kreem igapäevaseks kasutuseks!

100% EESTI TOODE JA 100% LOODUSLIK TOORAINE! ME KASUTAME OMA TOOTMISES AINULT SEDA, MIS SÜNNIB SÜÜA  – KA SIIS KUI TEGU ON ILUTOOTEGA! KEHA ÜTLEB SULLE TÄNUTÄHEKS: “MA ARMASTAN SIND!”.

Kasuta kreemi järjepidevalt vähemalt kuu aja jooksul ning võid märgata nahaaluse koe seisundi ja kehavormi silmnähtavat muutust. Kreemi toimeained võitlevad tselluliidiilmingutega, tursete ja nahaalust rasvkoega ning juba ca 60 päeva jooksul võid saavutada kehavormide kahanemist 1-5% ulatuses. Kombineerides kreemikasutust Slimchick sarja teiste toodetega – kehamaskid, mähised, smuutid ja tee – on võimalik saavutada märkimisväärseid muutusi ning erinevate toodete kasutuse koosmõju aitab ka tulemusi hoida.

Kreem toetab hästi kõiki kehavormi korrigeerivaid protseduuride kuure ja kaalulangetamise teekonda. Tselluliit on paljude naiste kehavormi murekoht ja põhjus – oma olemuselt on see nahaaluse rasvkoe põletik. Põhjuseid võib olla mitmeid: ebatervislik eluviis ja toitumisharjumused, vähene liikumine, hormonaalsed ja ealised muutused, stress jne. Kreemi sisaldab looduslikke punapipra, kofeiini ja ruskuse taimekstrakte, mis aktiveerivad rasvapõletust (termogenees), väljutavad liigset vett ning pärsivad rasvaladestumise  protsesse. Kreemi kasutamine parandab nahaaluse mikrotsirkulatsiooni, mis toimid teatud määral ka lümfidrenaažina.