Koostööpartnerid

IT-guru Jakob Mass
Jakob on  tark ja väga asjalik poiss, kes kujundas Lindle OÜ visiitkaardi, kinkekaardi ning on palju tööd teinud koduleheküljega. Me haakusime minu kodulehekülge arutledes momentaalselt teineteise mõtetega, Jakob paneb omaltpoolt palju häid ideid juurde. Ma usaldan teda täielikult.

The oriental thai hieronta klinikka Thai Massage school
Helsingi, minu eraõpetaja Sopon Noonchouy
vaata siia 
2013.a kevadel viis mind Soponi juurde Indrek Maripuu ärikursusel nõutud äriplaani üks punkt, mis nõudis oma konkurentide tundmaõppimist. Sopon ja tema kolleeg Mon võtsid mind, vastupidiselt teiste Helsingis olevate Tai massaaži salongidega, soojade naeratustega vastu. Tegelikult soovisin tüdrukuid küsitleda äriplaani teemal, kuid minu õnneks sai Sopon minust keelebarjääri tõttu valesti aru ning oli peale mõningat kõhklusmomenti nõus mind hoopis õpetama. See oli saatus mis meid kokku viis – sulatõsi !

 Kuljus Consulting OY
Lauri ja Mari Kuljus  www.kuljus.eu
Lauri on Soomes elav ja töötav minu raamatupidaja, kes hiilgab oma teadmiste ja usaldusväärsusega. Mari on tema naine ja samuti minu üks tähtsamaid koostööpartnereid. Suheldes ühega neist, ei saa paratamatult mööda minna ka teisest, sest nad lihtsalt täiendavad teineteist ja kahekesi koos moodustavad nad terviku. Mul on nendega igati vedanud, sest nad hoolivad ja hoolitsevad minu firma raamatupidamusliku käekäigu eest.

 Jovely Naturals
Piret Igatt  www.jovely.ee.
Piret jõudis minuni Mari kaudu, õigemini mina ise lähenesin Mari õhutusel Piretile oma topsisooviga. Nimelt saab tema käest armsaid tühje topsikesi kuhu sisse siis minu õpetaja Sopon endavalmistatud määret sisse paneb.

Trükikoda Kruul
www.kruul.ee
Minu esimene partii visiitkaarte sai tellitud Kruulist. Need on trükitud taaskasutatud paberile  ja sellega saavutas Kruuli Trükikoda mu poolehoiu.

Koopia Kolm
www.koopia3.ee
Teine partii visiitkaarte on tehtud Koopia Kolm’es. Paber on sädelev ning toob minu firma logo hästi esile.