Tagasiside

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 5 reviews
by A. on Lindle OÜ

Seni parim massaažielamus! 🙂 Istuva ja stressirohke tööga kaasnev pinges selg, kael ja õlad viisid mind järjekordse uue massööri, Linda juurde. Et selg oli pingest valusaks muutunud, olin ettevaatlik ja palusin pigem keskmise tugevusega massaaži. Linda alustas rahulikult, tasapisi hakkas ta lahti "sulatama" kõiki neid pinges lihaseid, mis juba väiksema mudimise peale tundlikuks muutusid. Sõnu polnud palju vaja, ta tunnetas probleemseid kohti ning tegeles nendega täpselt nii kaua, kui vaja. See tekitas usaldust - mida vähemalt mul ei ole siiani ühegi massööriga tekkinud - ning andis võimaluse sajaprotsendiliselt elamusele keskenduda. Eriti mõnus oli, kui pärast selja masseerimist asetas Linda seljale soojendavad padjad, et selg maha ei jahtuks. Tunnike läks väga kiirelt ning ainus mõte, mis peas oli: "Et see massaaž ei lõppeks!". Tõesti, minu seni parim elamus ning ootan juba järgmist massaaži. Suured tervitused Sulle, Linda! Õnnestumisi, jätkuvat positiivset meelt ning jõudu selles niivõrd vastutusrikkas ametis!

by Naisterahvas I. on Lindle OÜ
Seljavenituspingi kasulikkusest

August 2017: Väga lihtne lugu. Umbes 15a tagasi suvel bussis seistes nö suri ära parema jala reieosa ehk siis naha pealmine tundlikkus oli häiritud. Istusin võimalusel veidi ja kõik oli jälle korras. Läksin hiljem neuroloogi juurde. Juhtus uskumatu lugu. Ei saanud ma mingit nö soojendust ega võtnud ma ka tablette. Ta määras mulle 10x seljavenitust. Iga seanss läks pisitasa pikemaks. Ajalist kestvust ma ei mäleta. Paari korra järel läksin juba peaaegu lennates koju ja justkui pikem olin ja hea oli olla. Mõni aasta hiljem otsustasime selle venituse endale koju osta. Aeg-ajalt siis käime sellel rippumas. Isiklikult tunnen head mõju eelkõige seljale ja põlvedele. Olen tavaliselt pingil enesetunde järgi. Esimene kord lühidalt või siis kiigutan ennast veidi püstakile ja siis jälle venitusasendisse. Selline on minu lugu.

by K.V. on Lindle OÜ
Enne pikka istumist

Oktoober 2016: Tööalaselt lendan päris sageli lennukiga. Tavaliselt see tähendab pikka istumist lennukis ja seejärel pikka istumist seminariruumis. Seetõttu on kogu keha väga kaua sundseisus. Proovisin seekord päev enne lendu tai joogamassaaži. Ja tulemus oli super nädal möödus õlapingete vabana ja jalapaistetuseta:) Tänan!

by Kairi on Lindle OÜ
Minu muljed:)

august 2015: Linda, aitäh Sulle! Vahetult peale massaaži valdab mind rahu ning tekivad ka kerged rõõmupuhangud. See on selline massaaž, mis teeb kogu keha liikuvamaks, mul ei ole enam ühtegi kanget või tuima kohta. Tunnen end oma kehas nüüd palju paremini. See massaaž motiveerib trenni tegema. Kui varem ma ei suutnud õhtul ennast välja jalutama või jooksma sundida, sest päeva jooksul oli kontoris istumisest selline rammestus ja uimasus tekkinud, siis nüüd olen palju liikuvam ja lähen hea meelega jalutama, ühesõnaga see massaaž motiveerib rohkem trenni tegema.
Olin ammu juba plaaninud proovida tai jooga massaaži, aga mul oli hirm, et olen liiga kange ja vähetreenitud, tegelikult ei ole see sugugi takistuseks, see ongi just hoopiski põhjus, miks tasub proovida.
Esimesel korral ma soovitan planeerida vähemalt massaažile järgneva päeva puhkepäeva, sest massaažile järgneval päeval vajas minu keha rohkem puhkust ja palju vedelikku. Järgmine kord oli juba lihtsam, keha ei vajanud enam nii pikka taastumise aega, kuigi teatud piirkonnad (näiteks selg ja jalad ikka olid mõnda aega valusad). Aga mida aeg edasi seda paremaks enesetunne läheb, elul on rohkem värvi.

by püsiklient Anne Tallinnast on Lindle OÜ

september 2014: Seda massaaži ei tasu karta, on küll tugevam kui klassikaline s.t. et mõni koht on ikka väga valus, aga sellest massaažist on ka kasu, pärast on tunne nagu oleks joogat teinud. Kogu keha oleks nagu ellu ärganud, mõnus on, mulle meeldib 🙂

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»