Tai joogamassaaž

Tai joogamassaaži nimetatakse ka „laisa inimese joogaks“. Tehakse seda põrandal spetsiaalsel matil ning läbi riiete. Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, kus kindlate tugevate vajutuste ja venituste abil vabastatakse blokeeritud energia ja tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. See massaaž koosneb tavapärasest massaažist, joogast, vabastavast hingamisest ja meditatsioonist.

Protseduuri alustatakse jalgadest, sellele järgneb selg, seejärel kas kõht või nägu. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, vähendab ja ennetab lihaspingeid, parandab ja säilitab liigeste liikuvust, stimuleerib siseelundite tööd, taastab ja hoiab töövõimet ning vähendab ja ennetab stressi. Tai massaaži kasulikkus ei seisne ainult organismi valude ja vaevuste leevendamises. Tai tervishoiuministeerium soovitab Tai massaaži rohkem kui 60 liiki haiguste või haigusseisundite puhul. Nende hulka kuuluvad kõrge või madal vererõhk, jalgade ja käte vereringehäired, kõhukinnisus, allergiad, migreen, diabeet, ebaregulaarne menstruatsioon, immuunsüsteemi nõrkus, madal vererõhk, söömishäired, astma ja aneemia.

Paraku ei sobi Tai massaaž neile, kellel on kroonilised nahahaigused, liigeste ja kõõluste põletikud, veenilaiendid, osteoporoos, südame – veresoonkonna haigused, kasvajad. Kõrge ning madala vererõhuga ja suhkruhaigetele klientidele on lubatud teha Tai massaaži, sel juhul kasutab massöör masseerimisel oma jõudu 50%. Bipolaarse häirega klientidele on massaaž väga vajalik ja kasulik, massöör peab rohkem rõhku panema kliendi selja, kaela ja õlgade masseerimisele.

Kliendi jalataldade ja kaela masseerimisel kasutan oma eraõpetaja Sopon’i poolt valmistatud salvi, mille koostisosadeks on kamper, borneooli õli, mentool, tšilli, piparmünt, sidrunirohu õli. Kel soovi selle imepärase salvi järele, palun kontakteeruda minuga, topsikesed on kohe saadaval (2 €  6 ml tops; 3,33 € 15 ml tops; 5,55 € 30 ml tops).

Broneeri massaaž telefonil 5647 1065 või kirjuta linda@lindle.eu

Niimoodi näeb välja Tai jooga massaaž