Teenused & Hinnad

Meil on laste jaoks mängunurgake! Emad saavad massaažile tulles lapse kaasa võtta.

SLIMCHICK KEHAVORMI KREEM (antitselluliidi kreem) 100% EESTI TOODE JA 100% LOODUSLIK TOORAINE! 19.00€ 

Näo-ja peamassaaž * 45 min 35 €

Kasutan massaažis naistepunaõli, mis rahustab kuiva ja lõhenenud nahka, kergeid ärritusi ja lööbeid, ravib aknet. Õli aitab kaasa naharakkude taastumisprotsessile, stimuleerib hapnikurikka vere ringlust kahjustatud rakkudesse. Järjepidev pealekandmine pinguldab nahka, vähendades peente joonte teket. Toote baasõli on extra virgin oliivõli.

Üldmassaaž/venitused (kombineeritud+MER tehnika)
* 60 minutit/52 minutit   40 €/35 €
* 75 minutit 47 €
* 90 minutit 60 €

MER on lühend inglisekeelsest nimetusest myofacial energetic release, mis tähendab lihas-sidekoe energeetilist vabastamist. MER on aeglane, kuid sügav ning tugev kehatöö, mis vabastab kehasse kinnistunud hoidmismustreid ning lukustunud emotsioone. See on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, liigespingete vabastamisest ja energia tasakaalustamisest.

Vastunäidustused: song, diskiprobleemid, rasedus üle 6 nädala, osteoporoos, tugevad veenilaiendid, vanus alla 15 a, südamestimulaator, reuma (liigeste degeneratsioon), skisofreenia ja psühhiaatrilised probleemid (ravimite võtmine), haiglaravi, operatsioonist on möödunud vähem kui 6 kuud), mao ja soolestiku haavandid.

Kontorimassaaž või kontoritöötaja ERI/venitused (selg+õlavööde)
* 30 min=25 €
* 45 min=32 €

Lastele massaaž vanuses 7-13 a lastehinnaga
 * 60 min=37 €
 * 30 min=22 €

Rasedusaegne massaaž
* 60 min=40 €


Paarismassaaž: kaks klienti ja kaks massööri ühes ruumis
* 60 min=80 €
* 90 min=120 €

Tai joogamassaaž
* 60 minutit kogu kehale 60 €/ 45 minutit vastavalt kliendi vajadustele 32 €
* 90 min kogu kehale 70 €
Teen Tai joogamassaaži nii põrandal massaažimatil kui ka massaažilaua peal.

Jalamassaaž Nepali moodi  * 60 minutit = 37 € (jalalabast põlveni, mõlemad jalad)

Väga tähtis on pidevalt tegeleda oma keha heaoluga läbi venituste: 40 minutit 30 € ning tegeleme kooskõlas kliendi soovide ning vajadustega individuaalsete harjutustega 60 min 40 €.

Inimese skeletilihase põhiliseks struktuurielemendiks on lihaskiud. Lihaskiud on pikk silindrikujuline hulktuumne rakk. (Väga hea bakalaureuse töö – Svetlana Amelina; Venitusharjutuste rakendamisvõimalused füsioteraapia erinevates valdkondades).

UUS! Infrapunatekk 45 min, 50 € (sisaldab kehamähiseid -ja võideid).

Infrapunatekk 45 min, 33 € (ei sisalda mähiseid/võideid).

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, kutsudes esile tugeva higistamise. Infrapunakookonis on higistamine 3x intensiivsem võrreldes teiste saunadega (tungides seal vaid mõne mm sügavusele). Keha koed soojenevad sügavamal, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi. Tavasaunas higistatakse vett 90-97% koostisest, infrapunamatis 80-85% vett ning 15-20% väljutatakse mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterool) ning raskemetalle (vaske, elavhõbe, plii, alumiinium, niklit, tina). Infrapuna termoteraapia õhutemperatuur on keskmiselt 40 kraadi ning kuna selle soojustoime on sügavam ja efektiivsem, siis sobib hästi ka eakatele. Infrapunateraapiat teostatakse koos 100% naturaalseid aktiivtoimaineid sisaldavate kehavõiete -ja kehamähistega mis maksimaliseerivad jääkainete väljutamise tulemusi ning naha struktuuri parandamist (valikus erinevad kehavõided- ja mähised mis valitakse personaalselt vastavalt vajadustele).
Protseduur varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa ainevahetuse jääkproduktide eemaldumisel.
Aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele (ca 30 minutiga 600 kcal).
Leevendab südameveresoonkonna ning kõrgvererõhutõve haigusi.
Kasutatakse ka lihas- ja liigeseprobleemide korral ning ravib haigusi nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jpm.

Tähelepanu, massaažikliendid! Broneeritud aja tühistamisel vähem kui 24 tundi esitatakse arve 50% broneeritud teenuse summast ja kohale mitteilmumise puhul väljastatakse arve 100% teenuse summast.

Topsikesed

Ühes armsas topsikeses on tailanna Sopon’i isetehtud määre mis aitab mitmeti. Näiteks teeb lahti kinnise nina, viib ära merehaiguse. Võib määrida putukahammustusele, väiksematele põletushaavadele, tursele, nahalööbele. Aitab ka stressi puhul. Kui kusagilt sügeleb või lihased valutavad, siis on määrdest abi. Peavalu korral määrida oimukohtasid ringjate liigutustega.

Määre koosneb väga tervislikest komponentidest – kamper, borneooli õli (borneool on tugev antiseptik), piparmünt, mentool (mentoolil on paikne anesteetiline ja ärritusevastane toime), tšilli, sidrunirohu õli (sidrunirohi vähendab valu, on mikroobide vastane, antiseptiline). Maksumus 2€.