Teenused & Hinnad

Meil on laste jaoks mängunurgake! Emad saavad massaažile tulles lapse kaasa võtta.

Üldmassaaž
* 60 minutit 35 €
* 75 minutit 42 €
* 90 minutit 50 €

Üldmassaaž + selg, õlavööde,tuharad MER tehnikas
MER on lühend inglisekeelsest nimetusest myofacial energetic release, mis tähendab lihas-sidekoe energeetilist vabastamist. MER on aeglane, kuid sügav ning tugev kehatöö, mis vabastab kehasse kinnistunud hoidmismustreid ning lukustunud emotsioone. See on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, liigespingete vabastamisest ja energia tasakaalustamisest.

Vastunäidustused: song, diskiprobleemid, rasedus üle 6 nädala, osteoporoos, tugevad veenilaiendid, vanus alla 15 a, südamestimulaator, reuma (liigeste degeneratsioon), skisofreenia ja psühhiaatrilised probleemid (ravimite võtmine), haiglaravi, operatsioonist on möödunud vähem kui 6 kuud), mao ja soolestiku haavandid.

* 60 minutit 40€
* 90 minutit 55 €

On-site ehk kontorimassaaž või kontoritöötaja ERI (selg+õlavööde)
* 30 min=20 €
* 45 min=27 €

Lastele massaaž vanuses 7-13 a lastehinnaga
 * 60 min=29 €
 * 30 min=15 €

Klassikaline massaaž aroomiõlidega, ergutav või rahustav
 
* 60 min=38 €
  * 90 min=50 €

Aroomimassaaž, ergutav või rahustav
* 60 min=38 €
* 90 min=50 €

Kooriv massaaž GMT Beauty koorijaga
* 60 min=35 €
* 90 min=50 €


Rasedusaegne massaaž
* 60 min=35€
* 90 min=50€

Paarismassaaž: kaks klienti ja kaks massööri ühes ruumis
* 60 min=70€
* 90 min=100€

Tai joogamassaaži seansside kestvus koos hindadega (Tallinnas), massöör Linda
* 60 minutit kogu kehale 40 €, kliendi juures 50 €
* 90 min kogu kehale 55 €, kliendi juures 65 €
* 120 min kogu kehale 70 €

Teen Tai joogamassaaži nii põrandal massaažimatil kui ka massaažilaua peal.

Jalamassaaž Nepali moodi, massöör Linda
* 60 minutit = 32 € (jalalabast põlveni, mõlemad jalad)

Jalalabade massaaž    30 minutit = 15 € 

UUS! Infrapunamatt 60 min kuni 24.11.2021 praktikahinnaga 40 € (tavahind 50€)

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, kutsudes esile tugeva higistamise. Infrapunakookonis on higistamine 3x intensiivsem võrreldes teiste saunadega (tungides seal vaid mõne mm sügavusele). Keha koed soojenevad sügavamal, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi. Tavasaunas higistatakse vett 90-97% koostisest, infrapunamatis 80-85% vett ning 15-20% väljutatakse mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterool) ning raskemetalle (vaske, elavhõbe, plii, alumiinium, niklit, tina). Infrapuna termoteraapia õhutemperatuur on keskmiselt 40 kraadi ning kuna selle soojustoime on sügavam ja efektiivsem, siis sobib hästi ka eakatele. Infrapunateraapiat teostatakse koos 100% naturaalseid aktiivtoimaineid sisaldavate kehavõiete -ja kehamähistega mis maksimaliseerivad jääkainete väljutamise tulemusi ning naha struktuuri parandamist (valikus erinevad kehavõided- ja mähised mis valitakse personaalselt vastavalt vajadustele).
Protseduur varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa ainevahetuse jääkproduktide eemaldumisel.
Aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele (ca 30 minutiga 600 kcal).
Leevendab südameveresoonkonna ning kõrgvererõhutõve haigusi.
Kasutatakse ka lihas- ja liigeseprobleemide korral ning ravib haigusi nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jpm.

NB! Seljavenituspink  5 min 1 €; 10 min 2 €; 15 min 3 € ; massaažiklientidele tasuta.

Tähelepanu, massaažikliendid! Broneeritud aja tühistamisel vähem kui 24 tundi esitatakse arve 50% broneeritud teenuse summast ja kohale mitteilmumise puhul väljastatakse arve 100% teenuse summast.

Topsikesed

Ühes armsas topsikeses on tailanna Sopon’i isetehtud määre mis aitab mitmeti. Näiteks teeb lahti kinnise nina, viib ära merehaiguse. Võib määrida putukahammustusele, väiksematele põletushaavadele, tursele, nahalööbele. Aitab ka stressi puhul. Kui kusagilt sügeleb või lihased valutavad, siis on määrdest abi. Peavalu korral määrida oimukohtasid ringjate liigutustega.

Määre koosneb väga tervislikest komponentidest – kamper, borneooli õli (borneool on tugev antiseptik), piparmünt, mentool (mentoolil on paikne anesteetiline ja ärritusevastane toime), tšilli, sidrunirohu õli (sidrunirohi vähendab valu, on mikroobide vastane, antiseptiline).